Sprzedaż wewnętrzna
Pracownik:

Zaczynasz od fascynacji sprzedażą?

Jesteśmy ogólnoeuropejską firmą z branży elektronicznej i jesteśmy odpowiedzialni za rozwój, produkcję i dystrybucję ekranów dotykowych dla przemysłu europejskiego. Partnerami kooperacyjnymi są znani klienci OEM ze wszystkich sektorów przemysłu, takich jak motoryzacja, telekomunikacja, technika medyczna i awionika. Aby wesprzeć zespół sprzedaży, jak najszybciej poszukujemy pracownika (m/k) w wewnętrznym dziale sprzedaży.

Twoje zadania

  • Odpowiedzialność za publikowanie z klientami korporacyjnymi, kim jest firma i jakie produkty oferujemy
  • Zapewnienie z klientami korporacyjnymi, dla lojalności klientów wobec firmy
  • Zawieranie umów
  • Utrzymywanie i pielęgnowanie relacji z klientami
  • Dystrybucja produktów specyficznych dla firmy

Twój profil:

  • Jesteś absolwentem studiów wyższych lub zdobyłeś już doświadczenie w sprzedaży
  • Jesteś mistrzem w budowaniu lojalności klientów, więc nigdy nie zostaniesz zapomniany
  • Jesteś komunikatywny, ekstrawertyczny i dobry w kontaktach z ludźmi
  • Interesujesz się branżą technologiczną
  • Masz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Przekonujesz nas swoim pozytywnym wyglądem

Czy jesteś zainteresowany długoterminową, przyszłościową pracą w sprzedaży i czy masz niezbędny aktywny wygląd menedżera sprzedaży? Komunikacja, zabawa w tym, co robią i zachęta do odniesienia sukcesu, to Ty? Przekonaj nas! Czekamy na Twoją terminową i sensowną aplikację, określającą Twoje oczekiwania płacowe, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem naszego portalu pracy.

Jesteś zainteresowany? Czekamy na kontakt z Państwem!

Podstawowy

  • Początek: od teraz
  • Zakres prac: pełny etat; 40 godz./tyg.
  • Lokalizacja: Monachium
  • Kontakt: [email protected]
  • Numer referencyjny: IXWEB3004