Belső értékesítés
Alkalmazott:

Kezdi el az értékesítés bűvöletét?

Páneurópai vállalat vagyunk az elektronikai iparban, és felelősek vagyunk az érintőképernyős megoldások fejlesztéséért, gyártásáért és forgalmazásáért az európai ipar számára. Az együttműködő partnerek jól ismert OEM ügyfelek minden iparágból, például az autóiparból, a távközlésből, az orvostechnológiából és az avionikából. Az értékesítési csapat támogatására a lehető leghamarabb keresünk munkatársat (f/f) a belső értékesítési osztályon.

Az Ön feladatai

  • Felelősség a vállalati ügyfelek tájékoztatásáért a vállalat és milyen termékeket kínálunk
  • Biztosítás vállalati ügyfelekkel, a vállalat iránti ügyfélhűségért
  • Szerződéskötés
  • Ügyfélkapcsolatok fenntartása és ápolása
  • Cégspecifikus termékek forgalmazása

Az Ön profilja:

  • Ön egyetemi diplomát szerzett, vagy már szerzett némi tapasztalatot az értékesítésben
  • Ön mestere az ügyfélhűség kiépítésének, így soha nem felejtik el
  • Kommunikatív, extrovertált és jó vagy az emberekkel
  • Érdeklődik a technológiai ipar iránt
  • Nagyon jól tudsz németül és angolul
  • Meggyőz minket pozitív megjelenésével

Érdekli a hosszú távú, jövőorientált munka az értékesítésben, és rendelkezik-e a szükséges aktív értékesítési vezetői megjelenéssel? Kommunikáció, szórakozás abban, amit csinálnak, és az ösztönzés, hogy sikeresek legyenek, ez vagy te? Akkor győzz meg minket! Bízunk benne, hogy időben és tartalmas jelentkezését e-mailben vagy állásportálunkon keresztül megkapjuk, amely tartalmazza fizetési elvárásait.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

Alapvető

  • Start: mostantól
  • Munkaterület: teljes munkaidőben; 40 óra/hét
  • Helyszín: München
  • Kapcsolat: [email protected]
  • Hivatkozási szám: IXWEB3004