Interní prodej
Zaměstnanec:

Začínáte s fascinací prodejem?

Jsme celoevropská společnost v elektronickém průmyslu a jsme zodpovědní za vývoj, výrobu a distribuci řešení dotykových obrazovek pro evropský průmysl. Spolupracujícími partnery jsou známí zákazníci OEM ze všech průmyslových odvětví, jako je automobilový průmysl, telekomunikace, lékařská technika a avionika. Pro podporu obchodního týmu hledáme co nejdříve zaměstnance (m/ž) do interního obchodního oddělení.

Vaše úkoly

  • Zodpovědnost za informování firemních zákazníků o tom, kdo je společnost a jaké produkty nabízíme
  • Ujištění u firemních zákazníků, za loajalitu zákazníků vůči společnosti
  • Uzavírání smluv
  • Udržování a péče o vztahy se zákazníky
  • Distribuce produktů specifických pro danou společnost

Váš profil:

  • Jste absolventem vysokoškolského vzdělání nebo jste již získali zkušenosti v oblasti prodeje
  • Jste mistrem v budování loajality zákazníků, takže nikdy nezapomenete
  • Jste komunikativní, extrovertní a dobře s lidmi
  • Máte zájem o technologický průmysl
  • Máte velmi dobrou znalost němčiny a angličtiny
  • Přesvědčíte nás svým pozitivním vzhledem

Máte zájem o dlouhodobou, na budoucnost orientovanou práci v oblasti prodeje a máte potřebnou aktivní podobu obchodního manažera? Komunikace, zábava v tom, co dělají, a motivace být úspěšní, to jste vy? Tak nás přesvědčte! Těšíme se na vaši včasnou a smysluplnou žádost, ve které uvedete svá platová očekávání, e-mailem nebo prostřednictvím našeho pracovního portálu.

Máte zájem? Těšíme se na Vás!

Základní

  • Začátek: od nynějška
  • Náplň práce: plný úvazek; 40 hod/týden
  • Místo: Mnichov
  • Kontakt: [email protected]
  • Referenční číslo: IXWEB3004